MoneyCase

Раді познайомити Вас з компанією MoneyCase! MoneyCase - це не тільки сервіс власного онлайн-кредитування, але і сервіс - покращення кредитних можливостей клієнта.

Якщо Ви звертаєтеся в мікрофінансову організацію за кредитом, швидше за все банки Вам кредит не погоджують або умови кредитування бажають бути кращими. MoneyCase мікрофінансова організація, але з кращими на ринку партнерами в банківській сфері.

Якщо оформивши кредит в MoneyCase Ви не будете допускати заборгованості та користування кредитом складе від 60 днів. Ми зможемо Вам запропонувати дешевий Кеш-кредит або преміальну карту від банків-партнерів.

Разом з MoneyCase Ви складете надійний тандем в роботі над Вашою кредитною історією на шляху до дешевих банківських кредитів на бажані суми від 100 000 грн, або до безстрокових кредитів по преміальній карті.

Даний проект запущений професіоналами в ризик-менеджменті. Ми приймали рішення в мільйонах кредитних заявок, займалися збором сотні тисяч боргів. Ми розуміємо, що часто клієнт потрапляє в непросту ситуацію і потім вже не може з неї вийти. А банки та фінансові компанії просто нараховують шалені штрафні санкції, і ніхто не пропонує рішень !!!!

МИ ПРОПОНУЄМО РІШЕННЯ!

У нас є реальний досвід в подібних проектах. У 2015-2016 роках ми видали близько 30 тис. кредитів ризиковим клієнтам, понад 11 тис. клієнтів зросли з нашою допомогою до дешевих Кеш-кредитів. Приємно розуміти, що перший кредит наші клієнти брали, щоб закрити борг по карті у 2 000 грн, а через рік виїжджали у відпустку за кордон практично на місяць.

Зараз ми запустили подібну програму в декількох банках України. Тому раді саме Вам запропонувати разом з професіоналами MoneyCase попрацювати над Вашою кредитною історією і побачити, як всього за 2-3 місяці Ваше життя почне поліпшуватися: стануть доступні покупки дорогої техніки, відпустки на кращих курортах.