MoneyCase

Вашій увазі пропонуються Правила збору, обробки та зберігання персональних даних клієнтів, які встановлені сервісом короткострокового кредитування «MoneyCase» і визначають порядок поводження з персональними даними користувачів, зареєстрованими на сайті moneycase.com.ua

 

Основні положення.

 

Реєструючись на сайті moneycase.com.ua, Користувач дає згоду на дотримання цих Правил та надає свій дозвіл ТОВ «ФК Профіт» на збір, зберігання, використання та розголошення своїх персональних даних відповідно до чинного законодавства України та Правилами, які починають діяти з моменту реєстрації Користувача на сайті moneycase.com.ua

 

Збір та використання персональних даних клієнта

 

Погоджуючись з Правилами, наданими ТОВ "ФК Профіт", Користувач підтверджує згоду на використання персональних даних для:

ТОВ "ФК Профіт" має право на збір, зберігання і використання таких даних:

 

Розголошення персональних даних

 

ТОВ "ФК Профіт" отримує право надавати інформацію про клієнта третім особам в наступних випадках:

Права користувачів як суб'єктів персональних даних

 

 

Захист персональних даних

 

ТОВ "ФК Профіт" використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення.

ТОВ "ФК Профіт" забезпечує застосування всіх відповідних зобов'язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації і даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.

ТОВ "ФК Профіт" надає доступ до інформації і персональних даних тільки уповноваженим співробітникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації і даних відповідно до вимог ТОВ "ФК Профіт".

Видалення персональних даних та відмова від розсилки

У разі, якщо Користувач не хоче користуватися послугами сервісу "ФК Профіт", або в разі зміни персональних даних, Користувач має право на видалення / деактивацію даних.

ТОВ "ФК Профіт" також надає клієнтам право відмовитися від отримання будь-якої інформації, пов'язаної з послугами, які надає сервіс. При цьому власник бази даних залишає за собою право використовувати персональні дані Користувача з метою, для якої ця інформація була зібрана, протягом 30 днів після деактивації даних Користувача.

Власником бази даних користувачів інтернет-сайту moneycase.com.ua є ТОВ "ФК Профіт" (Код ЄДРПОУ 43019891).

Адреса: 01042, м. Київ, вулиця Іоанна Павла ІІ, будинок 4/6.

Контактний телефон: 044-499-88-28

E-mail: admin@moneycase.com.ua